جوان ترین مادر تاریخ فرزنددار شد

در کلمبیا دختری 10 ساله وضع حمل کرده است. او که جوان ترین مادرِ ثبت شدة جهان در طول تاریخ است، صاحب نوزادی از جنس خود، یعنی دختر شده است که پنج پوند (2 کیلو و 267 گرم) وزن دارد.

(عکس تزیینی است)

به گزارش روزگار ما به نقل از ای بی سی، پزشکان گزارش داده اند که نوزادِ این مادر نوجوان که با عمل سزارین به دنیا آمده است، به شدت گریه می کند و از درد زیادی رنج می برد که ناشی از انقباض اندام او در رحم مادر 10 ساله اش است.

به گفته پزشکان مشکل از آنجا ناشی می شود که مادر این نوزاد برای باردار شدن آمادگی نداشته و بدن او به بلوغ کامل نرسیده است.

مادرِ 10 ساله یکی از اعضای قبیله «وایوو» در شمال کلمبیا است. این قبیله قوانین خاص خود را دارد و در حالی که سن پدر این نوزاد به درستی مشخص نیست، پلیس نمی تواند کسی را تحت تعقیب قرار دهد.

/ 4 نظر / 8 بازدید
میلاد

خیلی جالب بود مرسی

سارا

سلام خيلي جالب و شگفت انگيزه، يعني نمي دونن پدر اين بچه كيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[سوال][سوال][تعجب]

آرزو

سلام مطلب جالب ومتاثر کننده ای بود.مرسی

وبسايت اصفهان من بزرگترين نيازمنديهاي رايگان کشور

خوشحال ميشم به منم سر بزني! يک سيستم وبلاگ دهي جديد را باش آشنا شدم امکانات خوبي داره اونجا هم ميتوني وبلاگ بزني پارس بلاگ دات ايکس واي زد parsblog دات ايکس واي زد parsblog دات xyz [گل][گل] -------------------------------حالا چند تا آگهي بازرگاني-------------------- تبديل وب لاگ شما وبلاگنويس محترم به يک وب سايت با کمترين هزينه هاست رايگان يک ساله هديه من به شما شما فقط هزينه ثبت دامين مورد نظر خود را براي يک سال بدهيد و هاستينگ رايگان داشته باشيد براي کسب اطلاعات بيشتر با اي دي من در تلگرام مکاتبه کنيد @updap -------------------------------------------- بزرگترين آپلود سنتر براي ايرانيان امکان کسب در امد روزانه از تعداد دانلود فايل هاي شما همين الان با مراجعه به وب سايت زير اکانت خود را بسازيد updap دات کام آپ دپ دات کام ---------------------------------------------------------- يک سايت رايگان براي ارسال آگهي هاي شما بزرگترين سيستم نيازمنديهاي رايگان ايران همين الان آگهي خود را منتشر کنيد esfahan.me